Hakkımızda

CLASSOFFICES MİMARLIK İstanbul'da ve Türkiye genelinde inşaat tekniklerinin dünya standartlarında takibi, üretimi, tasarımı, uygulama hizmetlerinin verilmesi amacı ile kurumsal olarak akademik kariyerli, profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

CLASSOFFICES MİMARLIK hedefi en son inşaat tekniklerini kullanarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

CLASSOFFICES MİMARLIK inşaat ve mimarlık sektöründe; proje, tasarım, mimarlık, mühendislik formasyonuna sahip tecrübeli bir ekip tarafından ihtiyaçlara cevap vermektedir.

CLASSOFFICES MİMARLIK ın merkezi İstanbul Esenler Koza Plaza da kurulmuş ve bir çok bölgede endüstriyel yapı, konut ve işyeri mimari ve içmimari,proje,tasarım ve uygulamalarını günümüze kavuşturmuştur.

CLASSOFFICES MİMARLIK; proje ve tasarım, karma üst yapılar, tarihi eser yapı uygulamaları, çelik konstrüksiyon uygulamaları, betonarme çelik konstrüksiyon yapıları, yapı güçlendirmeleri, yapı teknikleri ve tasarımı proje geliştirme ve gayrimenkul danışmanlığı konularında profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2014 Design By CnPLT All Rights Reserved

medium length hair ombre tape extensions lace wigs uk smp hair reviews morrisons loreal hair dye hair wigs superior hair by foodscience of vermont uk 28 inch blonde hair extensions hair extensions hair braids styles where does virgin hair come from hair extensions uk